DRY FILM BIKE LUBRICANT

X-Dry

X-Dry

Nowa koncepcja profesjonalnego smaru X-DRY bazująca na formule fluoropolimerów, molibdenu oraz specjalnie dobranych składników, które redukują zużycie kluczowych części w rowerze.

Już kilka minut po aplikacji, smar odparowywuje, pozostawiając odporny i trwały film smarny o bardzo niskim współczynniku tarcia, odporny na działanie wody oraz brudu.

X-DRY jest bardzo płynny i wnika bardzo szybko w linki, łożyska, przerzutki, a w szczególności zalecany jest do łańcuchów. Środek ten przeznaczony jest do profesjonalnych zastosowań. Wydajnie poprawia on efektywność pracy napędu i gwarantuje jego cichą pracę. Przed użyciem wstrząśnij.

  • Suchy film smarny, który powstaje po nałożeniu składa się m.in. z parafiny, PTFE i specjalnych dodatków, które chronią łańcuch w brudnych warunkach.
  • Aplikuj X-DRY na kilka godzin przed użyciem roweru, aby umożliwić jego kompletne odparowanie. Aby wydłużyć interwał smarowania, rekomendujemy przykryć nałożony X-DRY cienką warstwą smarów WET bądź PREMIUM LUBE CERAMIC. X-DRY jest bardzo płynny i szybko penetruje linki, łożyska, przerzutki, jak również elementy hamulców z piwotami włącznie.

cod. 20002 X-DRY – DRY FILM LUBRICANT 75 ml
cod. 20034 X-DRY – DRY FILM LUBRICANT 500 ml

X-Dry • 500 ml

bike lubricant WET